uvahy

7x elegant nails!;)

3. května 2012 v 20:49 | Keidy'
Mám tu pro vás článek s 7 způsoby,jak si rychle a dobře udělat fr.manikůru.Které je teď na tepleší období opravdu vkusná.

POTŘEBY:bezbarvý lak(průhledný),dále béžový nebo světle růžový či uplně pletový lak,pilník,bílé pásky na fr.manikuru(nabo bílou nastříhanou izolepu),ostatní potřeby pro upravau poškozených nehtů..
TIP:sada laků na fr.manikuru (světle růžový a bílý) Rossmann 39,-.Pilník DM 29,-.Bezbarvý lak Maybelline NY 28,-.Bílé štítky rossmann okolo 40,-.

1.Nehty upravíme pilníkem,aby získali správný tvar(tzn.oblouček).Zbavíme se kužičky nebo roztřepených nehtíků atd.
2.Pokud máme nehty dobře ODLAKOVANÉ,můžeme se pustit do práce.
3.Nalakujeme si nehty po celé délce lakem béžovým,růžovým,bezbarvým či pletovým(já osobně jsem použila světle růžovou,v tom případě to nebude tak klasická manikůra).Počkáme než opravdu dobře zaschnou!!
4.Pokud jsou nehty suché,nalepíme ne půlměsícový bílý pásek(viz.obrázek pod článkem).
5.Následně nad bílým páskem začínáme nanášet bílý lak,linka by měla být tenká na kraji nehtu(pruměr okole 1-2mm).Bílý štítek nám zajistí přesnost,jelikož nebudeme tak přetahovat.
6.Počkáme než uschne i druhá vrstva laku a celý nehet přetřeme bezbarvým lakem,aby nam zajistil,že se lak hned nesloupe.
7.DOPORUČENÍ!bílé štítky si schovejte,jsou i na více použití.
-Doufám,že se to povede, i když předpokládám,že to většina lidí jistě už dávná umí.
viz.celý článek

nemáš cígu?))

26. března 2012 v 17:39 | Keidy'
Kouření.
Pro některý pěknej hnus,pro další součást života.V dnešní době je tolik mladých lidí,kteří si zaplej,když jdou do školy,ze školy,doma na hajzlu. Minulej rok,ještě bych o tom napsala,jak je to špatný,hnusný a smradlavý.Jo to ten smrad mi fakt vadí,ale s věkem se mění názory a všechno ostatní. Nebudu tady psát o sobě,ale o mým názoru,předem upozornuji.Tak asi tak..Naše třída, by byla dobrým příkladem, víc jak polovin lidí fajčí nebo to už několikrát zkusila,trochu smutný no.

U naší školy je učnák a bus zastávka, to mi přijde vždycky k smíchu co za ksinndl se od tama táhne,neříkám že maj jenom cígu v hubě,ale někteří vipadj dost zhuleně,často v parku u školy si v klídku pichnou.Ale fajn,fajn nemluvím o tom,že zastávka je vždycky celá zahulené,někdy si tam připadám jak v hospodě:DD..Ale,že ty parchy za to pěkně lítaj:X.stovka tam stovka sem. Jo, zdraví,to je asi všem uplně šumák.Moje néjmilejší kamarádka kouří něco málo přes půl roku, a nápis na krabce "Kouření způsobuje rakovinu" zaškrtává lihovkou,pač ji to tam sere,taky řešení,ale možná existuje trochu víc učinější řešní.Keceat ji do toho nebudu,beztak mě neposlechne tak co,že?:D...nemám moc psací naladu tak tot asi vše... see you;))

Sun,sun please!))

26. března 2012 v 12:50 | Keidy'
Poslední dva týdny,je počasí samá radost.Jsem za to ráda,i když zimu miluju už byla docela dlouhá.A vzít si jen mikču,nebo svetřík a vyrazit si ven mi pěkně chybělo!.I ostatní ho naplno využívají, jakmile jsem se rohodla vyndat ze sklepa brusle a jít si zajezdit na stezku,odradili mě zaplavané stezky lidí.Ale jezdím na inlinech ráda,tak sem to nějak přetrpěla,ted už je to lepší.Venkovní zahrádky už zase otevřeli,což je super,protože nesnším zakouřený hospody vevnitř.V sobotu večer sme byly s holkama ve městě,šatky nesměly chybět,město bylo plný lidí víc než ve dne,paráda. To se v zimě moc neděje. Odpoledne si jít ven v tričku s krátkým,lalalá jo jaro mi chybělo!.

Zároven ho,ale nesnáším.Můžou za to velikonoce,tak tenhle svátek opravdu nenávidím. Máti, ty vajca pořád ještě natírá,pak na mě řve,že sem ji nepomohla.Proč to dělá,to bych radši koupila pár čokoládových vajíček za pět korun ve "Špáru".. a tralalá. Ne,my jsme asi nějaká taková tradiční rodinka,či co:D.Kromě toho, co ten trapas,když zazvní nějakej spolužák:X.Ne,ne,ne! Tenhle svátek,prosím vyškrtat z kalendáře.Díky!...:D..Jinak si uživejte jara,co to jde a budte rádi,že nemusíte trčet nemocní doma)) see you)).

*Fotky s kamrádkou venku;)

My friends?! where are you?..

8. března 2012 v 23:29 | Keidy'
tenhle týden jsme měl docel fofr,to známe všichni,že?!;)..
konečně chvíle klidu, k blogu,pořád ted nějak uvažuju na mým přátelstvím.Mojí nejlepší kamarádkou je člověk,který měl znal ještě dřív než jsem se narodila.Vyrostla jsem s ní a prakticky strávila celé dětství.Bylo to neuvěřitelné!Jsem typ člověka,který nedokáže byt s lidmi,které nezná moc dlouho víc jak několik dní v kuse,vím je to špatná vlastnost.Nedokážu strávit s mojí dobrou kamarádkou ze školy,kterou už znám asi 10 let,víc jak týden,pak mě začne štvát a najednou potřebuju víc klidu,času pro sebe,nikoho kolem sebe!Ale s mojí nejlepší kamarádkou je to jiný,je mi jendo jak dlouho jsme spolu,prostě to beru uplně v pohodě,jsem v klidu a nepotřebuju samotu.Prožila jsem nejkrásněší dětství,který bych si mohla přát a tak ráda na něj vzpomínám! Naši rodiče nás bravali na výlety všechny prázdniny jsme strávily spolu, všechny dovolený,akce..

Protože jsme spolu nechodily do školy nevidaly jsme se každý den, tak víkedny patřily nám. Ale ted je jiný, vždycky jsem žárlila na její kamarádky ze školy,bála jsem se,že je bude mít radši než mě,když měla svýho prvního kluka,brala jsem to pořád normálně,jakoby to nic neznamenalo,jenom jsem se obávala,že mě vymění za jinou kamošku. Nevěděla jsem,že někdy příjde něco jinýho čeho bych se měla bát..přišlo začala chodit s jiným klukem,ten "shodou okolností" chodí semnou do třídy,jak ironický,že? První měsíc to vypadalo na normální klindej vztah,měly jsme na sebe pořád čas,ale za chvilku to bude rok co jsou spolu,pro ně je to samozřejmě užasný já jim to přeju,ale co se týče mě(koho to vůbec zajímá) už mi to leze krkem! Už mi nepříjde,že mě bere jako moji kamarádku,ale jen jako zdroj,informací,co zrovna dělá její kluk, v škole, venku, s kým se baví s kým ne,na koho se kouká,jak o ní mluví,kdy o ní mluví,jakým tonem o ní mluví,kdy bude mít čas, kdy mu končí škola, hodnina, s kým jede na školní výlet a blalalalblaal...připadám si jak ta nejhorší drbna,vždyt mě to ani nazajímá,kruci!

Já vím,že to zní dost žárlivě,jakoby bych jim to nepřála,ale to zas ne já jim to přeju z celého srdce,ale prostě mám strach,to je logický.On je zvláštní,kvůli němu se téměř přestala bavit se svými kamarádkami ze školy,protože si její kluk myslí,že na ni mají špatný vliv.Co,když jednou jí zakaže se přátelit se mnou,co potom?..bože, v tomhle případě se bojím že citát "Opravdové přátelství je někdy důležitější než opravdová láska"...selže! já vím,že nejsem pro ni důležitější něž on,ale když to skončí mylsím si,že pro ni skončí jeden zdroj inf..ale pro mě to bude zatraceně něco jinýho..Doprdele jak mi chybí si s ní povídat o normálních věcech,nebo aspon o jiných věcech,než jenom rok poslouchot o ní a o něm! Já nevím,přijde mi od ní sobecký,že se mě snad ani jednou nezeptala jak se vede mýmu tátovi(před rokem onemocněl)..ani jednou,zná ho už tak dlouho,myslela jsem si,že jí na něm aspon trochu záleží..Pochopila jsem,že je to ted jenom o ní! ALE,přesto všechno jí to přeju,aby byla štastná. Vím,že tahle poblblá esej je jenom vylití zmatených citů,i tak jsem to psala srdcem.. Nemáš páru co jsem si v posledních měsících prožila za děsný věci,potřebovala jsem se někomu svěřit,potřebovala jsem pomoc! Nemáš ji protože tě to nezajímá! ... Mám tě moc ráda,chybí člověk,který stál při mě...

Wxd4bimmh_large

Think about: Nenávist

27. února 2012 v 20:29 | Keidy'
Nenávist..každý ji v sobě má,někdo více,jiní méně.Já bych se řadila k těm,kteří jí mají v sobě hodně.Většina lidí ji dokážou dusit v sobě a čekat na nějaký zlepšení,ale každopádně pro psychiku je lepší,když si to pěkně vybiješ.Jo,já to vždycky dusím v sobě,ale většinou né dlouho,pak to schytá sestra.Upřímně je mi líto, v tomhle smylslu si to nezaslouží.Nechápu,že můžou existovat lidi,kteří dokážou být celej život happy,v tomhle jsem uplně mimo,lidi,kteří se dokážou radovat s každé blbiny,maličkosti,ti kteří mají pořád usměv na tváři,nic je nevytočí,nic!Patří jim můj obdiv,mě dokáže vytočit spoustu věcí at už se jedná o drobnost nebo i závažnější věc,řekla bych,že já jsem extrém,ale jsou i znám horší.Moje kamarádka,je hodně citlivá,dokáže se naštvat a změnit náladu během vteřiny..nesnáším to!Není jí jak pomoc.Žije si ve svým zmindrákovaným světě.Tam kde jí nic netěší,jednoduše řečeno,kde jí všechno jenom sere.Ale zpátky,k té bazvadné nenávisti.Co vy nejvíc nesnášíte? Co se týče mě,jsou to asi lži, přetvářka a já!.Abych byla přesnější taky lidí,kteří jsou moc vlezlí a otravní,nejsem natolik společenská abych takové lidi snesla.Jo a ještě pavouky,ale tohle je už moc konkrétní,fuj!Lepší je být sama sebou,at už jste ti "úžasní" štastní lidé,nebo ti,kteří dokážou nenávidět,ale i milovat,není potřeba se měnit..protože být sám sebou je duležité,život je moc krátkej na to abyste byli někym jiným..see you

Tumblr_m027l8ogsq1qekvb4o1_500_large

I need..what?

16. ledna 2012 v 22:37 | Keidy.
Jo,jasně,že já si zase založila blog:/..už vícm co se děje a né,že by to tu nebylo loni ve stejným období,prostě se to vrací..
Určitě to zná plno lidí,takovej ten stav,že vás nic nebaví, všechno je na prd,nechápete smysl života, změny nálad, deprese, strach..achjo. Je k tomu tolik podmětů.Škola mě pěkně štve,fakt se mi nechce opravovat známky, když se mám učit na přijímačky,který jsou vlastně zachvilku.Do toho se ještě učit,jo,ale já to vlastně dělám, každej den, neuvěřitelnej stereotyp,pořodá dokola,přijdu ze školy,chvily odpočívám, pak se valím učit tak do šesti do sedmi,pak si udělám nějaký testy na zkoušky a je osm,koukám na tv,jím,pomáhám máti,uklízím.Ještě že jsou víkendy,zaplat panbuh;).Nějak mi v tom jendom dni nezbývá čas na to hezký, na moje koníčky, zábavu,vlastně i ted ztrácím čas.Měla bych spát,at se aspon jednou pořádně vyspím,všechno mě tak štve, kamarádka,škola, doma, ta podělaná nemoc.Ráda bych se smála kravinám,ale nějak to jede,nechápu vždcky šlo,padá na mě únava tím to budem,netěší mě nic a už vůbec ne to,že mě zítra čeká další stejnej den jako všechny ostatní.Aspon, jsem byla tedka tyden na horach,bylo to tak neskutečně fajn odlehčení.Je to nějký celý zmatený,nenhle svět,je moc uspěchanej,chtěla bych si užít každý okamžik,ale ono to nějak nejde,nevím jestli jsem moc líná na to,abych si uživala,ale jedno vím jistě náladu a ani chut do toho nemám,prostě tohle období musím vydržet přešlo i loni,tak zmizí i ted,ne?:/.. Budu čekat,pořád,pořád..

 
 

Reklama