píšu

Olalá,I'm back;)

2. května 2012 v 20:49 | Keidy'
Táák,vracím se,vím,že je to už měsíc co jsem tu byla naposled,ale zkusím blog ješě rozjded.Byla by to škoda.Důvod neaktivity byl..příprava na přijímačky a přijímačky:X FUCK IT!. eA hele,je to doma! Elgartka-stav,přijata! Jaroška-druhá pod čarou;) ať žije odvolání!..Oba jsou to gymply,ale víc chci na Jarošku.Za dva měsíce prazdniny a pak tadádáá!Už to volá,ve škole snad bude v červnu klid,ted musim trošku opravit nějaký známky,ale celkově mi je to už u prdele,jak dopadne vysvědčení))..Už mi to k ničemu nebude.

it's me everybody! /no fuj,proč to sem dávám:D/

Fajn,nikoho nezajímá,co se děje v mým životě jinýho,ale přesto vám to napíšu,abych zabila pár řádků..Momentálně si užívám volna a pohodičky,žádný stresy ani depky,paráda!Ani jsem si už nepamatovala jaký to je být prostě ok.Doma je to klidnější,tatkovi se vede lépe,mamča..no tak to zůstane pořád stejný:X..škola,ta mě sere pořád stejně a někteří v ní ještě víc.Ale jinak to jde,co u vás?
Co se týče blogu,mažu všechny "LB"(něco jako "affs",ale nemá to tak trapný název:D),protože si mě asi všichni už mázli,tak budu nabírat nové.Plánuju videa(nějaké s kamarádkou"show") a možná i něco na zpusob "videoodpovědi".. !!design bude nový,protože tenhle je nějaký podělaný:XX...uvidíme,třeba blog právě nově oživl. See you,Keidy

i hatee!!!

29. března 2012 v 16:31 | Keidy'
UPOZORNĚNÍ!!
omlouvám se za ten posun designu,něco se podělalo.Pokusím se zpravit!!

Aktivitkaa)) ;D..

26. března 2012 v 11:39 | Keidy'
Tak asi nějak za prvé se omlouvám za dlouhou neaktivitu,ale nebyl čas ani nálada.
Mám ted docela stresy se školou,přijimačky se blíži.sakra! Musím si nějak aktivovat LB,všichni si mě už asi smazali,ale to nevadí o tom to není.Dneska napíšu článek na téma kouření. A pak přidám fotky z Rakouska,kde jsme byli na lyžovačce(ja samozřejmě board!;D).Přemýšlela jsem,že bych natočila nějaký video,na youtube je takových blogových "videoodpovědí" atp. plno,tak jestli byste měli zájem, napište do komentů co bych měla natočit;). M Dneska jsem celý den doma,protože mi ráno nebylo dobře.Tak je čas,tedka jsi pujdu něco uklohnit k obědu,no a pak se učit se učit se učit. "MILUJU"!.
*Přidávám fotku s mým lovely Homerem,je z rána,pochopte můj "sexy" učes a usměv jak pipin!... see you))

Oh nana whats my name?!

1. března 2012 v 19:29 | Keidy'
Čágo bello;D..
boha, jsem uplně mimo,tenhle tejdne stojí celej za prd,až na uterek,ten se vydařil.Ve třídě je nás deset,někdy osm,všichni ostatní na to serou:D..nedivím se jim, tak se mi tam nechce,ale lepší je si splnit docházku ted,než po přijimačkách,to už chci mít klídek..Protože se moc neučíme(super!),vymýšlíme s holkama téma a fotky na naše třídní tablo,ani jednou jsme se neshodly takže,jsme pěkně rozhádnání,mně je to osboně fuk,nebaví mě a ani na to nemám čas se zabívat kravinama;).Fakt mi je jedno jestli budu mít fotku na tablu jako vězen,bohyně,nebo se svým oblíbeným koníčkem..nemálo debilní:/..Ještě si musím uklidit,moc se mi chce..večer přidám nějakej lehčí článek a provrtám LB!;) TIP: večera film "Vlastní pravidla", s Lindsay L...článek na téma smooking,plánuju do konce tejdna..see you,friends

né že bych to tričko nechtěla!

I hate crazy days!

27. února 2012 v 17:20 | Keidy'
Zdravím všechny po víkendu:)..
Doufám,že byl taky tak parádní jako ten můj.Po dlouhý době se fakt vydařil a i na pár drobností jsem měla super náladu.V pátek večer jsem byla byla venku,no a nechci to tady nějak rozplplávat:D..všichni určitě tuší,akcička se podařila;)..V sobotu jsem jela s kamarádkou na board,jezdit sníh byl fajn no a cestou zpátky jsem u ní přespala,to si taky dokážete představit.No a neděle,to jsme jeli zase na svah jezdit.V březnu se tam konají závody snowboardu přemýšlíme o účastí.:)..Dnešek byl ve škole celkem klidnej,bylo nás kolem 10:D..ještě se učím na přijímačky,dělám nějaký testy,fakt se mi chce ty jo:/.Zítra krátkej den,doučko a pak město s holkama:)..ted,jdu ještě študovaaat!..VEČER ještě něco přidám,potom navšívím LB;)..see you.

Tralalá..I'm normal;)

23. února 2012 v 22:10 | Keidy'
Chtěla bych napsat článek,ale jaksi nemám témata na mým předelším blogu, jsem články na určitý témata psala dost často,takže mi jaksi vyprchala inspirace..jestli byste chtěli nějaký článek na téma, budu ráda kyž ho(to téma) napíšete do komentů;)..Třeba mě po chvilce něco napadne,ale ted mám docela velkou chut psát,ale není co..Vetšinou píšu moje pocity a tak,ale denska jsem už taková bez nálady a to s epak těžko něco vymýšlí.Takže jestli vás jen tak něco napadne,ráda to uvidím v komentech.see you.

all day!..

23. února 2012 v 21:29 | Keidy'
Zdravím;)..dneska si nestihnu napsat nějakej pořádnej článek,tak alespon pro info,že si přečtu komenty a doplním affs:).. Dnešní den byl docela v pohodě,hhlavně proto,že jsem byla s kamrádkou kupovat věci na lyžák..no,jasně všichni ví,že sme asi nekupovali jenom věci,ale to tnu nebudu rozpiplávat;)..Jetě snad večer stihnu napsat..tedka přidám jen pár článků..see you.

Tumblr_krmai96xe61qzmhamo1_400_large

We are not the wonderland..

22. února 2012 v 16:21 | Keidy'
Tak,ted sem se vrátila ze školy,boha,že je to baví nám vymýšlet na základce takhle dlouhý dny:/..Zítra tolik testů a ještě se musím učit na zkoušky.To jsem chtěla jít ještě nakupovat,tak to asi nic,no.Poslední dobou vůbec nic nestíhám,pěkně mě to sere!Ty prázdniny potřebuju jako sul,myslím,že nejsem sama,že?Dneska to vidím na blog až hoodně večer.A jak se daří vám?.doufám,že líp než mně,tohle dnešní hnusný počasí fakt na lepší náladu nepřidává..Miluju zimu,ale chtělo by to aspon sluníčko a rychlejší oteplení.Jo,jasně co chci vždyt je únor!Ráno,když jsem vedla segru do školky,jsme cestou viděli v zahrádce malou sněženku,tak třeba se už jaro blíží)).Jdu se učit,super odpočla jsem si asi na dvě a půl minuty u tohodle článku:/..Tak pro ty,který maj volnou chvíli,určitě se mrkněte na film "jennifer body"..na kterej jsem se včera dívala asi po šedesáte.Ne málo dobrej;)..see you

viz.celý článek

normal day? what'?!

21. února 2012 v 23:58 | Keidy'
Chytla jsem docela pěknou pascí náladu,tak se s vámi podělím o svůj den..
Hnedka po škole se naši rozhodli,že pojedeme lyžovat, prvně mě to dost naštvalo,protože sem toho měla dneska ještě docela dost vyřídit,ale nakonec,proč si nedát trochu oddych.Zítra mě čeká docela náročnej den,ale naštěstí až od desíti. Do té doby budu bez hnutí ležet naprosto vyčerpaná a mrtvá v posteli. Ještě abych se vrátila k dnešku. No, přijeli jsme na svah, kde bylo dohromady asi tak pět a půl lidí,takže paráda, svah jsem jsem měla prakticky jenom sama pro sebe, nikde nikdo tak se dá říct,že jsem celou dobu místo kultivovaného ježdění:D dělala blbosti,aspon umím pár nových skoků na boardu. Přijeli jsem ale docela pozdě takže školooo,sorry, seru na tebe.Poslední dobu na učení není čas,chystám se hlavně na přijímačky a co bude na posledním vysvědčení a mě ani rodiče vůbec nazajímá.Ne,ne,ne! Nechci přemýšlet o přijímačkách vždycky se pak začnu stesovat,sakra!. V pátek máme jet na hory,ale nejsem si jistá jestli pojedu,protože o víkendu se plánuje taková "malá" akcička,no tak ještě uvidíme:D..Ok,už pujdu spát, unavená sem už dost..see you:)

/všichni pochopili,tohle nejsem já;D/

Zabíháme,a já usínám:D..fuck!

20. února 2012 v 23:09 | Keidy'
Začala bych menším infem o tomlhe blogu..
No, styl tohodle blogu bude rozhodně autorský. Mimo té sem budu přidávat různá i moje videa, fotky, možná i návody, úvahy a články na téma. Blogů už jsem měla celkem 6, to nepočítám ty bezvýznamové. O sobě budu mluvit až v dalším článku;).Základní info je už v menu,tak se klidně můžete mrknout.Abych ted mluvila chvíli k lay,no, mě se líbí opravdu hodně,ale nedělala jsem ho já tudíž je tu jenom na zaběhnutí,než si udělám svůj. Jasně,je tam Paříž, krásný město s úžasnými památky,ale až moc velkou turistickou navštěvností:D.Mě ještě čeká nějaký učení;D a potom konečně spát, za celej prašivej den se na nic jinýho netěším,než jenom jak si lehnu a do pěti vteřin vyčerpáním usnu..
see you;))..Keidy.


 
 

Reklama