about me

Life strange,but unique..^^.

29. března 2012 v 16:29 | Keidy'
*tak jsem si říkala,že byste se mohli něco dozvědět o autorce blogu..
Jmenuju se Karolína,je mi 14 let,narodila jsem se v Brně,kde jsem dodnes.Chodím na základní školu,jsem v deváté třídě a hlásím se na všeobecné gymnázium.Miluju snowboarding,ráda čtu,poslouchám hudbu,chodím ven s kamarády,nakupuju,fotím,chodím do dramatickýho kroužku.Miluju divadlo a horlezectví,aspoň párkrát týdně si zajedu na kol.brusle))..Páni ani si neuvědomuju kolik toho stíhám:D.Mým velkým snem je podívat se do Californie,nejlépe na několik měsíců,šlo by mi o práci tam a o nové poznání,přesně bych se chtěla podívat do Los Angeles,San Francisca,Hollywoodu,Las Vegas..Miluju cestování,alespoň v rámci možností,nejvíc se mi líbilo v Tunisku(Afrika) a Římě(to víme;D).
Jsem zvláštní typ osoby,nedokážu jet podle stylu nebo podle něčeho předurčeného,mám svůj názor,který se snažím protlačit.Nedokážu předstírat lásku k lidem,který fakt nesnesu,at už se jedná o pipiny ze školy nebo někoho jinýho.Dokážu být mírná jen k lidem na kterých mi záleží,ovšem upřímnost k tomu patří taky.Vím,že dokážu bejt hodně zlá,ale jen k těm co si to zaslouží.Prošla jsem si v životě nelehkými situacemi,o kterých tu psát nechci,ale mnoho lidí nedokáže respektovat moje pocity a nesnesou,že se ke mně ve škole učitelé chovají shovívavě,než k ostatním,protože mám na to právo.Nejsem žárlivá ani namyšlená,dokážu být cílevědomá a sebevědomí mám na té střední úrovni,ale myslím,že dokážu výt kamarádská a lidem,které miluju dokážu vždy pomoct.Můj jedniý a největší vzor je můj otec!.

Mám několik skvělých kamarádů,ale jen dvě úplně nejmilejší a nejlepší! S oběmy se znám více,jak 12 let.S jednou už úplně od malička,protože rodiče jsou velmi dobří známí.Jen jim se svěřuju s tím nejosobnějším a jen jim můžu věřit.Jsem moc ráda,že je mám,i když jsem měla s * poslední dobou větší problémy..tak nějak jsme to překonaly.I love!
Co se týče hudby a filmu..Poslouchám Arethu Franklin,Katy Perry,Ninu Simone,Pink,The Doors,Rolling Stone.Můj styl hudby je podivný,mám rádu blues,rock,ale protože už od9 let poslouchám Katy Perry,tak i pop)).Mám ráda muzikály,ale jen v určitém stylu..Film! Miluju jak divadlo tak film. Nejoblíbenější film bude asi Jennifr's body nebo Last song,Černá labuť,PA3.Nejlepší herečka je pro mě Nikki Reed, Kristen Stewart.Herec,budete se divit,ale komik Charlie Chaplin.
Protože ráda čtu napíšu vám sem i seznam těch nejlepších knih!..právě čtu 1984(George Orwell,tip),Kde končí duha(román),My děti ze stanice zoo(drama),Krásní mrtví.
..no pěkně jsem se rozepsala,tak,ale tohle je takové zkratka mého života)).. see you*

jsem nemocná,fotka je dělaná před chvílí,pochopte.
viz.celý článek.

hey, my name is..

21. února 2012 v 22:39 | Keidy'
Protože,by bylo fajn abyste věděli jen něco málo o mě;).. a zrovna nemám náladu vypisovat se, vezmu to formou otázkek, neboli tzv."řetězáku"..dost divný slova,nevím jak vy,ale taky sem tyhle trapárny dřív na blog vymýšlela:D..see ypu;)

1. Umíte vařit? - počítá se čaj?
2. Jaký byl váš sen, když jste byli malí? - chtěla sem bejt čarodejnice.
3. Jaký talent byste rádi měli? - chtěla bych umět líp zpívat.
4. Oblíbené místo? - můj pokoj,koupelna:D
5. Oblíbená zelenina? - boha,tak to fakt neřeším..asi mrkev
viz.celý článek!
 
 

Reklama