Květen 2012

7x elegant nails!;)

3. května 2012 v 20:49 | Keidy' |  uvahy
Mám tu pro vás článek s 7 způsoby,jak si rychle a dobře udělat fr.manikůru.Které je teď na tepleší období opravdu vkusná.

POTŘEBY:bezbarvý lak(průhledný),dále béžový nebo světle růžový či uplně pletový lak,pilník,bílé pásky na fr.manikuru(nabo bílou nastříhanou izolepu),ostatní potřeby pro upravau poškozených nehtů..
TIP:sada laků na fr.manikuru (světle růžový a bílý) Rossmann 39,-.Pilník DM 29,-.Bezbarvý lak Maybelline NY 28,-.Bílé štítky rossmann okolo 40,-.

1.Nehty upravíme pilníkem,aby získali správný tvar(tzn.oblouček).Zbavíme se kužičky nebo roztřepených nehtíků atd.
2.Pokud máme nehty dobře ODLAKOVANÉ,můžeme se pustit do práce.
3.Nalakujeme si nehty po celé délce lakem béžovým,růžovým,bezbarvým či pletovým(já osobně jsem použila světle růžovou,v tom případě to nebude tak klasická manikůra).Počkáme než opravdu dobře zaschnou!!
4.Pokud jsou nehty suché,nalepíme ne půlměsícový bílý pásek(viz.obrázek pod článkem).
5.Následně nad bílým páskem začínáme nanášet bílý lak,linka by měla být tenká na kraji nehtu(pruměr okole 1-2mm).Bílý štítek nám zajistí přesnost,jelikož nebudeme tak přetahovat.
6.Počkáme než uschne i druhá vrstva laku a celý nehet přetřeme bezbarvým lakem,aby nam zajistil,že se lak hned nesloupe.
7.DOPORUČENÍ!bílé štítky si schovejte,jsou i na více použití.
-Doufám,že se to povede, i když předpokládám,že to většina lidí jistě už dávná umí.
viz.celý článek

Olalá,I'm back;)

2. května 2012 v 20:49 | Keidy' |  píšu
Táák,vracím se,vím,že je to už měsíc co jsem tu byla naposled,ale zkusím blog ješě rozjded.Byla by to škoda.Důvod neaktivity byl..příprava na přijímačky a přijímačky:X FUCK IT!. eA hele,je to doma! Elgartka-stav,přijata! Jaroška-druhá pod čarou;) ať žije odvolání!..Oba jsou to gymply,ale víc chci na Jarošku.Za dva měsíce prazdniny a pak tadádáá!Už to volá,ve škole snad bude v červnu klid,ted musim trošku opravit nějaký známky,ale celkově mi je to už u prdele,jak dopadne vysvědčení))..Už mi to k ničemu nebude.

it's me everybody! /no fuj,proč to sem dávám:D/

Fajn,nikoho nezajímá,co se děje v mým životě jinýho,ale přesto vám to napíšu,abych zabila pár řádků..Momentálně si užívám volna a pohodičky,žádný stresy ani depky,paráda!Ani jsem si už nepamatovala jaký to je být prostě ok.Doma je to klidnější,tatkovi se vede lépe,mamča..no tak to zůstane pořád stejný:X..škola,ta mě sere pořád stejně a někteří v ní ještě víc.Ale jinak to jde,co u vás?
Co se týče blogu,mažu všechny "LB"(něco jako "affs",ale nemá to tak trapný název:D),protože si mě asi všichni už mázli,tak budu nabírat nové.Plánuju videa(nějaké s kamarádkou"show") a možná i něco na zpusob "videoodpovědi".. !!design bude nový,protože tenhle je nějaký podělaný:XX...uvidíme,třeba blog právě nově oživl. See you,Keidy