My friends?! where are you?..

8. března 2012 v 23:29 | Keidy' |  uvahy
tenhle týden jsme měl docel fofr,to známe všichni,že?!;)..
konečně chvíle klidu, k blogu,pořád ted nějak uvažuju na mým přátelstvím.Mojí nejlepší kamarádkou je člověk,který měl znal ještě dřív než jsem se narodila.Vyrostla jsem s ní a prakticky strávila celé dětství.Bylo to neuvěřitelné!Jsem typ člověka,který nedokáže byt s lidmi,které nezná moc dlouho víc jak několik dní v kuse,vím je to špatná vlastnost.Nedokážu strávit s mojí dobrou kamarádkou ze školy,kterou už znám asi 10 let,víc jak týden,pak mě začne štvát a najednou potřebuju víc klidu,času pro sebe,nikoho kolem sebe!Ale s mojí nejlepší kamarádkou je to jiný,je mi jendo jak dlouho jsme spolu,prostě to beru uplně v pohodě,jsem v klidu a nepotřebuju samotu.Prožila jsem nejkrásněší dětství,který bych si mohla přát a tak ráda na něj vzpomínám! Naši rodiče nás bravali na výlety všechny prázdniny jsme strávily spolu, všechny dovolený,akce..

Protože jsme spolu nechodily do školy nevidaly jsme se každý den, tak víkedny patřily nám. Ale ted je jiný, vždycky jsem žárlila na její kamarádky ze školy,bála jsem se,že je bude mít radši než mě,když měla svýho prvního kluka,brala jsem to pořád normálně,jakoby to nic neznamenalo,jenom jsem se obávala,že mě vymění za jinou kamošku. Nevěděla jsem,že někdy příjde něco jinýho čeho bych se měla bát..přišlo začala chodit s jiným klukem,ten "shodou okolností" chodí semnou do třídy,jak ironický,že? První měsíc to vypadalo na normální klindej vztah,měly jsme na sebe pořád čas,ale za chvilku to bude rok co jsou spolu,pro ně je to samozřejmě užasný já jim to přeju,ale co se týče mě(koho to vůbec zajímá) už mi to leze krkem! Už mi nepříjde,že mě bere jako moji kamarádku,ale jen jako zdroj,informací,co zrovna dělá její kluk, v škole, venku, s kým se baví s kým ne,na koho se kouká,jak o ní mluví,kdy o ní mluví,jakým tonem o ní mluví,kdy bude mít čas, kdy mu končí škola, hodnina, s kým jede na školní výlet a blalalalblaal...připadám si jak ta nejhorší drbna,vždyt mě to ani nazajímá,kruci!

Já vím,že to zní dost žárlivě,jakoby bych jim to nepřála,ale to zas ne já jim to přeju z celého srdce,ale prostě mám strach,to je logický.On je zvláštní,kvůli němu se téměř přestala bavit se svými kamarádkami ze školy,protože si její kluk myslí,že na ni mají špatný vliv.Co,když jednou jí zakaže se přátelit se mnou,co potom?..bože, v tomhle případě se bojím že citát "Opravdové přátelství je někdy důležitější než opravdová láska"...selže! já vím,že nejsem pro ni důležitější něž on,ale když to skončí mylsím si,že pro ni skončí jeden zdroj inf..ale pro mě to bude zatraceně něco jinýho..Doprdele jak mi chybí si s ní povídat o normálních věcech,nebo aspon o jiných věcech,než jenom rok poslouchot o ní a o něm! Já nevím,přijde mi od ní sobecký,že se mě snad ani jednou nezeptala jak se vede mýmu tátovi(před rokem onemocněl)..ani jednou,zná ho už tak dlouho,myslela jsem si,že jí na něm aspon trochu záleží..Pochopila jsem,že je to ted jenom o ní! ALE,přesto všechno jí to přeju,aby byla štastná. Vím,že tahle poblblá esej je jenom vylití zmatených citů,i tak jsem to psala srdcem.. Nemáš páru co jsem si v posledních měsících prožila za děsný věci,potřebovala jsem se někomu svěřit,potřebovala jsem pomoc! Nemáš ji protože tě to nezajímá! ... Mám tě moc ráda,chybí člověk,který stál při mě...

Wxd4bimmh_large


2001?..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama