Březen 2012

i hatee!!!

29. března 2012 v 16:31 | Keidy' |  píšu
UPOZORNĚNÍ!!
omlouvám se za ten posun designu,něco se podělalo.Pokusím se zpravit!!

Life strange,but unique..^^.

29. března 2012 v 16:29 | Keidy' |  about me
*tak jsem si říkala,že byste se mohli něco dozvědět o autorce blogu..
Jmenuju se Karolína,je mi 14 let,narodila jsem se v Brně,kde jsem dodnes.Chodím na základní školu,jsem v deváté třídě a hlásím se na všeobecné gymnázium.Miluju snowboarding,ráda čtu,poslouchám hudbu,chodím ven s kamarády,nakupuju,fotím,chodím do dramatickýho kroužku.Miluju divadlo a horlezectví,aspoň párkrát týdně si zajedu na kol.brusle))..Páni ani si neuvědomuju kolik toho stíhám:D.Mým velkým snem je podívat se do Californie,nejlépe na několik měsíců,šlo by mi o práci tam a o nové poznání,přesně bych se chtěla podívat do Los Angeles,San Francisca,Hollywoodu,Las Vegas..Miluju cestování,alespoň v rámci možností,nejvíc se mi líbilo v Tunisku(Afrika) a Římě(to víme;D).
Jsem zvláštní typ osoby,nedokážu jet podle stylu nebo podle něčeho předurčeného,mám svůj názor,který se snažím protlačit.Nedokážu předstírat lásku k lidem,který fakt nesnesu,at už se jedná o pipiny ze školy nebo někoho jinýho.Dokážu být mírná jen k lidem na kterých mi záleží,ovšem upřímnost k tomu patří taky.Vím,že dokážu bejt hodně zlá,ale jen k těm co si to zaslouží.Prošla jsem si v životě nelehkými situacemi,o kterých tu psát nechci,ale mnoho lidí nedokáže respektovat moje pocity a nesnesou,že se ke mně ve škole učitelé chovají shovívavě,než k ostatním,protože mám na to právo.Nejsem žárlivá ani namyšlená,dokážu být cílevědomá a sebevědomí mám na té střední úrovni,ale myslím,že dokážu výt kamarádská a lidem,které miluju dokážu vždy pomoct.Můj jedniý a největší vzor je můj otec!.

Mám několik skvělých kamarádů,ale jen dvě úplně nejmilejší a nejlepší! S oběmy se znám více,jak 12 let.S jednou už úplně od malička,protože rodiče jsou velmi dobří známí.Jen jim se svěřuju s tím nejosobnějším a jen jim můžu věřit.Jsem moc ráda,že je mám,i když jsem měla s * poslední dobou větší problémy..tak nějak jsme to překonaly.I love!
Co se týče hudby a filmu..Poslouchám Arethu Franklin,Katy Perry,Ninu Simone,Pink,The Doors,Rolling Stone.Můj styl hudby je podivný,mám rádu blues,rock,ale protože už od9 let poslouchám Katy Perry,tak i pop)).Mám ráda muzikály,ale jen v určitém stylu..Film! Miluju jak divadlo tak film. Nejoblíbenější film bude asi Jennifr's body nebo Last song,Černá labuť,PA3.Nejlepší herečka je pro mě Nikki Reed, Kristen Stewart.Herec,budete se divit,ale komik Charlie Chaplin.
Protože ráda čtu napíšu vám sem i seznam těch nejlepších knih!..právě čtu 1984(George Orwell,tip),Kde končí duha(román),My děti ze stanice zoo(drama),Krásní mrtví.
..no pěkně jsem se rozepsala,tak,ale tohle je takové zkratka mého života)).. see you*

jsem nemocná,fotka je dělaná před chvílí,pochopte.
viz.celý článek.

nemáš cígu?))

26. března 2012 v 17:39 | Keidy' |  uvahy
Kouření.
Pro některý pěknej hnus,pro další součást života.V dnešní době je tolik mladých lidí,kteří si zaplej,když jdou do školy,ze školy,doma na hajzlu. Minulej rok,ještě bych o tom napsala,jak je to špatný,hnusný a smradlavý.Jo to ten smrad mi fakt vadí,ale s věkem se mění názory a všechno ostatní. Nebudu tady psát o sobě,ale o mým názoru,předem upozornuji.Tak asi tak..Naše třída, by byla dobrým příkladem, víc jak polovin lidí fajčí nebo to už několikrát zkusila,trochu smutný no.

U naší školy je učnák a bus zastávka, to mi přijde vždycky k smíchu co za ksinndl se od tama táhne,neříkám že maj jenom cígu v hubě,ale někteří vipadj dost zhuleně,často v parku u školy si v klídku pichnou.Ale fajn,fajn nemluvím o tom,že zastávka je vždycky celá zahulené,někdy si tam připadám jak v hospodě:DD..Ale,že ty parchy za to pěkně lítaj:X.stovka tam stovka sem. Jo, zdraví,to je asi všem uplně šumák.Moje néjmilejší kamarádka kouří něco málo přes půl roku, a nápis na krabce "Kouření způsobuje rakovinu" zaškrtává lihovkou,pač ji to tam sere,taky řešení,ale možná existuje trochu víc učinější řešní.Keceat ji do toho nebudu,beztak mě neposlechne tak co,že?:D...nemám moc psací naladu tak tot asi vše... see you;))


Sun,sun please!))

26. března 2012 v 12:50 | Keidy' |  uvahy
Poslední dva týdny,je počasí samá radost.Jsem za to ráda,i když zimu miluju už byla docela dlouhá.A vzít si jen mikču,nebo svetřík a vyrazit si ven mi pěkně chybělo!.I ostatní ho naplno využívají, jakmile jsem se rohodla vyndat ze sklepa brusle a jít si zajezdit na stezku,odradili mě zaplavané stezky lidí.Ale jezdím na inlinech ráda,tak sem to nějak přetrpěla,ted už je to lepší.Venkovní zahrádky už zase otevřeli,což je super,protože nesnším zakouřený hospody vevnitř.V sobotu večer sme byly s holkama ve městě,šatky nesměly chybět,město bylo plný lidí víc než ve dne,paráda. To se v zimě moc neděje. Odpoledne si jít ven v tričku s krátkým,lalalá jo jaro mi chybělo!.

Zároven ho,ale nesnáším.Můžou za to velikonoce,tak tenhle svátek opravdu nenávidím. Máti, ty vajca pořád ještě natírá,pak na mě řve,že sem ji nepomohla.Proč to dělá,to bych radši koupila pár čokoládových vajíček za pět korun ve "Špáru".. a tralalá. Ne,my jsme asi nějaká taková tradiční rodinka,či co:D.Kromě toho, co ten trapas,když zazvní nějakej spolužák:X.Ne,ne,ne! Tenhle svátek,prosím vyškrtat z kalendáře.Díky!...:D..Jinak si uživejte jara,co to jde a budte rádi,že nemusíte trčet nemocní doma)) see you)).

*Fotky s kamrádkou venku;)

čau,ahoj Alpy!;)

26. března 2012 v 12:33 | Keidy' |  moje fotky
Přidávám fotky z Alp;)

blbá kvalita z mobilu :X

nakonec prosím,já;D..

Aktivitkaa)) ;D..

26. března 2012 v 11:39 | Keidy' |  píšu
Tak asi nějak za prvé se omlouvám za dlouhou neaktivitu,ale nebyl čas ani nálada.
Mám ted docela stresy se školou,přijimačky se blíži.sakra! Musím si nějak aktivovat LB,všichni si mě už asi smazali,ale to nevadí o tom to není.Dneska napíšu článek na téma kouření. A pak přidám fotky z Rakouska,kde jsme byli na lyžovačce(ja samozřejmě board!;D).Přemýšlela jsem,že bych natočila nějaký video,na youtube je takových blogových "videoodpovědí" atp. plno,tak jestli byste měli zájem, napište do komentů co bych měla natočit;). M Dneska jsem celý den doma,protože mi ráno nebylo dobře.Tak je čas,tedka jsi pujdu něco uklohnit k obědu,no a pak se učit se učit se učit. "MILUJU"!.
*Přidávám fotku s mým lovely Homerem,je z rána,pochopte můj "sexy" učes a usměv jak pipin!... see you))


fuck'..My photos!

10. března 2012 v 23:39 | Keidy' |  me fotky
zdravím,fakt jen tak z nudy,sem dávám moje fotky;D..
zítra napíšu, co se dělo u mě o víku:)..My friends?! where are you?..

8. března 2012 v 23:29 | Keidy' |  uvahy
tenhle týden jsme měl docel fofr,to známe všichni,že?!;)..
konečně chvíle klidu, k blogu,pořád ted nějak uvažuju na mým přátelstvím.Mojí nejlepší kamarádkou je člověk,který měl znal ještě dřív než jsem se narodila.Vyrostla jsem s ní a prakticky strávila celé dětství.Bylo to neuvěřitelné!Jsem typ člověka,který nedokáže byt s lidmi,které nezná moc dlouho víc jak několik dní v kuse,vím je to špatná vlastnost.Nedokážu strávit s mojí dobrou kamarádkou ze školy,kterou už znám asi 10 let,víc jak týden,pak mě začne štvát a najednou potřebuju víc klidu,času pro sebe,nikoho kolem sebe!Ale s mojí nejlepší kamarádkou je to jiný,je mi jendo jak dlouho jsme spolu,prostě to beru uplně v pohodě,jsem v klidu a nepotřebuju samotu.Prožila jsem nejkrásněší dětství,který bych si mohla přát a tak ráda na něj vzpomínám! Naši rodiče nás bravali na výlety všechny prázdniny jsme strávily spolu, všechny dovolený,akce..

Protože jsme spolu nechodily do školy nevidaly jsme se každý den, tak víkedny patřily nám. Ale ted je jiný, vždycky jsem žárlila na její kamarádky ze školy,bála jsem se,že je bude mít radši než mě,když měla svýho prvního kluka,brala jsem to pořád normálně,jakoby to nic neznamenalo,jenom jsem se obávala,že mě vymění za jinou kamošku. Nevěděla jsem,že někdy příjde něco jinýho čeho bych se měla bát..přišlo začala chodit s jiným klukem,ten "shodou okolností" chodí semnou do třídy,jak ironický,že? První měsíc to vypadalo na normální klindej vztah,měly jsme na sebe pořád čas,ale za chvilku to bude rok co jsou spolu,pro ně je to samozřejmě užasný já jim to přeju,ale co se týče mě(koho to vůbec zajímá) už mi to leze krkem! Už mi nepříjde,že mě bere jako moji kamarádku,ale jen jako zdroj,informací,co zrovna dělá její kluk, v škole, venku, s kým se baví s kým ne,na koho se kouká,jak o ní mluví,kdy o ní mluví,jakým tonem o ní mluví,kdy bude mít čas, kdy mu končí škola, hodnina, s kým jede na školní výlet a blalalalblaal...připadám si jak ta nejhorší drbna,vždyt mě to ani nazajímá,kruci!

Já vím,že to zní dost žárlivě,jakoby bych jim to nepřála,ale to zas ne já jim to přeju z celého srdce,ale prostě mám strach,to je logický.On je zvláštní,kvůli němu se téměř přestala bavit se svými kamarádkami ze školy,protože si její kluk myslí,že na ni mají špatný vliv.Co,když jednou jí zakaže se přátelit se mnou,co potom?..bože, v tomhle případě se bojím že citát "Opravdové přátelství je někdy důležitější než opravdová láska"...selže! já vím,že nejsem pro ni důležitější něž on,ale když to skončí mylsím si,že pro ni skončí jeden zdroj inf..ale pro mě to bude zatraceně něco jinýho..Doprdele jak mi chybí si s ní povídat o normálních věcech,nebo aspon o jiných věcech,než jenom rok poslouchot o ní a o něm! Já nevím,přijde mi od ní sobecký,že se mě snad ani jednou nezeptala jak se vede mýmu tátovi(před rokem onemocněl)..ani jednou,zná ho už tak dlouho,myslela jsem si,že jí na něm aspon trochu záleží..Pochopila jsem,že je to ted jenom o ní! ALE,přesto všechno jí to přeju,aby byla štastná. Vím,že tahle poblblá esej je jenom vylití zmatených citů,i tak jsem to psala srdcem.. Nemáš páru co jsem si v posledních měsících prožila za děsný věci,potřebovala jsem se někomu svěřit,potřebovala jsem pomoc! Nemáš ji protože tě to nezajímá! ... Mám tě moc ráda,chybí člověk,který stál při mě...

Wxd4bimmh_large

Zlato, já musím čůrat!

1. března 2012 v 22:10 | Keidy' |  all
Jej, tak to mě rozesmálo;D..Určitě to všichni znáte (Debilní kecy holek/pražáků)..V komentech to někteří komentovali,jak narážky na pražáky,ale mě to přijde jako sranda,ne;D.Tak prosím,nenarážím na pražáky,nebo Prahu,je mi to ukradený..;)

"hele,Leoš Mareš...no a co;D :D

Zlato?! Kdo je Lenka Kučavíková?! :D

TIP: "Kde končí duha"..;)

1. března 2012 v 22:01 | Keidy' |  i like
Já nejsem zrovna nějaký extra čtivec,ale občas si nějakou knížku přeštu, mám ráda ty okolo 200stran,jsou v pohodě:D.Ale, nedávno jsem si koupila knížku,uplně náhodně za fajn cenu,která má 400 stran, tlustá jak Bible a nikam se mi nevejde.Jméno, "Kde končí duha".Na první pohled nezajímává,tak jsem ji odložila a před včerejškem na ni zrovna narazila.Nemůžu se od ní odtrhnout u konce každé kapitoli brečím,dlouho už jsem nečetla nic tak pěknýho,nemá to nějaký složitý děj,nebo zapeklizou pointu,ani to to není přesladké lovestory.

Příjde mi od srdce,pěkně psaný příběh dvou kamarádů,už od dětství Alexa a Rosie,(kluk x holka).Kteří se vždycky ve všem podporovali,byli nejlepší pčátelé,ovšem se jim jejich společné plány zkazí,když Alex musí opustit rodné město a Rosie!.V Americe mu začíná nový život.(JEŠTĚ TO NEMÁM PŘEČTENÉ,TAKŽE OBSAH NEBUDU POPISOVAT DÁL).Knížka je psaná ve stylu dopisování,emailů a psaníček,kteří si ti dva píšou,nebo když Rosie píše své sestře,matce...Škoda,že nemám víc času, mám chut ji tedka zase otevřít a číst..číst..číst..Páni!já se nepoznávám:D..Možná mě to tak nadchlo,protože mi to připomíná mé kamarádství..asi tak:).Každopádně,doporučuju! see you
Napsala:Cecelia AhernováTumblr_m04od7qo3h1qbg2l5o1_400_large